Wentylacja

Profesjonalny montaż klimatyzacji w Warszawie. Bezpłatna wycena naszych usług, montażu, serwisu i przeglądu klimatyzatorów. Zapraszamy do kontaktu z Klima-Cool

Montaż oraz serwis urządzeń wentylacji mechanicznej oraz klimatyzacja w Warszawie i okolicach

Już od lat dostarczamy swoim klientom najlepsze rozwiązania z zakresu wentylacji pomieszczeń. W swojej ofercie posiadamy modele ścienne, kanałowe, kominowe, czy też suszarnicze. Każdy klient ma inne potrzeby, dlatego też dobierzemy produkty drobiazgowo dopasowane pod każdym względem do specyfiki konkretnego budynku.

Oferowane przez nas urządzenia mogą mieć charakter – wyciągowy, nawiewny, oraz nawiewno – wywiewny. Te ostatnie nie tylko oczyszczają powietrze, ale także gwarantują jego odzysk, a tym samym przyczyniają się do oszczędności w ogrzewaniu pomieszczeń. Sprzedajemy, montujemy i serwisujemy wentylatory, oraz świadczymy profesjonalne doradztwo. Pomożemy w trafnym wyborze modelu, który najlepiej sprawdzi się w danych warunkach.

Oprócz wentylatorów najlepszych marek, oferujemy specjalistyczny osprzęt taki jak wirniki, przeciwkołnierze, żaluzje i falowniki. Posiadamy także szeroką gamę części do wentylatorów różnych typów. Nasi wykwalifikowani pracownicy zrealizowali w swojej karierze już wiele instalacji w domach prywatnych, ale także w restauracjach, salonach fryzjerskich i innych punktach usługowych.

Umów się na bezpłatną wycenę wypełniając formularz kontaktowy już tego samego dnia będziemy się kontaktować na umówienie spotkania

Napisz do nas

Zapraszamy do kontaktu

KLIMA-COOL

Maciek Klepakowski

ul. Rzepichy 2B 03-246 Warszawa

tel. 577 909 710

e-mail: biuro@serwisklimatyzacjiwarszawa.pl