Klimatyzacja

Profesjonalny montaż klimatyzacji w Warszawie. Bezpłatna wycena naszych usług, montażu, serwisu i przeglądu klimatyzatorów. Zapraszamy do kontaktu z Klima-Cool

Montaż systemów klimatyzacja w Warszawa

W zakres naszych usług dotyczących montażu i serwisu klimatyzacji wchodzi:

  • montaż i serwis systemów klimatyzacji Split i MultiSplit różnych jednostek (ścienne, przysufitowe, przypodłogowe, kasetonowe, ścienno-przysufitowe, kanałowe, okienne, szafy klimatyzacyjne)
  • obsługa dużych systemów opartych na glikolu zasilanym przez agregaty (chillery)
  • montaż i serwis systemów klimatyzacji VRV i VRF
W kwestii klimatyzacji wybieramy dla swoich klientów urządzenia o najwyższych parametrach. Dobry wybór klimatyzatora to podstawa, dlatego też nim zamontujemy urządzenie oszacujemy jakie potrzeby chłodnicze posiada dany obiekt. Na podstawie wyniku wskażemy odbiorcy dopasowany model. Aktualnie stawiamy głównie na modele typu Split, oraz Multi Split.

Tego typu systemy zostały wyposażone w zewnętrzną sprężarkę, dzięki czemu wewnątrz obiektu nie słyszymy szumu pracującego klimatyzatora. Nasze urządzenia pozwolą uzyskać dogodną temperaturę i wilgotność powietrza w mieszkaniach, przedsiębiorstwach, punktach usługowych. Montujemy urządzenia ścienne (split), ale w swojej ofercie uwzględniliśmy także modele przenośne, kasetonowe, oraz podstropowe.

Każdy budynek ma swoją specyfikę, dlatego stawiamy na indywidualne podejście do każdego klienta. Bazując na swoim doświadczeniu zaproponujemy najefektywniejsze i komfortowe z punku widzenia użytkownika rozwiązania klimatyzacyjne w konkurencyjnej cenie.

Umów się na bezpłatną wycenę wypełniając formularz kontaktowy już tego samego dnia będziemy się kontaktować na umówienie spotkania

Napisz do nas

Zapraszamy do kontaktu

KLIMA-COOL

Maciek Klepakowski

ul. Rzepichy 2B 03-246 Warszawa

tel. 577 909 710

e-mail: biuro@serwisklimatyzacjiwarszawa.pl